Vítej na webových stránkách skautského 301. Sovího oddílu věnovaných veřejnosti. Pokud už sovou jsi, nebo jsi rodič některé sovy, pokračuj na web pro naše členy :)

V našem oddíle přivítáme všechny kluky školního věku, kteří chtějí zažít neuvěřitelné dobrodružství s partou kámošů, zahrát si spoustu zajímavých her, podívat se třeba i do zahraničí a užít si legraci... A pro holky máme neodolatelnou nabídku :) Zkuste najít oddíl na webu našeho střeidska.

Co s námi ve skautu zažiješ?

 • partu dobrých kámošů, na které se můžeš spolehnout, zažiješ s nimi spoustu dobrodružství a můžeš se snimi vidět každý týden
 • naši vlastní klubovnu, kde jsme svými pány :)
 • horolezení, jízdu na in-line bruslích, jízdu na kole, geocaching, lezení po lanech a další outdoorové aktivity
 • skákání, běhání, hraní her, blbnutí, zlobení a lumpačení :)
 • setkání s ostatními skauty z celé republiky nebo celého světa (a na světě je nás fakt 40 milionů!)
 • tvoření, zpívání, natáčení filmů a streamů, pomáhání kde se dá a hlavně ... fůru legrace
 • Kdy se vídáme?

 • každý týden máme schůzky s kamarády v klubovně
 • jednou za tři týdny je víkendová akce (adrenalin v přírodě, sport, velká hra, cyklovýprava nebo třeba návštěva kina či muzea)
 • letní tří nebo čtyřtýdenní tábor s tábořením se vším všudy (celý tábor si stavíme sami a užijeme si dny plné dobrodružství bez rodičů:)
 • Na naše akce se můžeš podívat třeba na fotkách z Kroniky...

  Pojď do toho s námi - staň se Sovou!

  Chceš se přidat k dobrodružství a poznat partu dobrých kamarádů, s nimiž se dá zažít spousta legrace? Pak není nic jednoduššího, než se přihlásit k nám do oddílu - stačí udělat jednu z následujících věcí:

 • přidej se hned teď - napiš email nebo zavolej a dozvíš se víc!
 • přijď sám nebo s rodiči přímo k nám do klubovny kterékoliv pondělí mezi 17.30 a 19.00
 • A co nabízí skauting vám, rodičům?

  Skauting - to je parta dobrých kamarádů, která děti vede k základním lidským hodnotám jako je přátelství, respektování ostatních i prostředí kolem sebe, tolerance, čestnost a dává jim příležitost získat mnoho praktických dovedností pro život (týmová spolupráce, samostatnost, schopnost naslouchat, apod.), prostor k seberealizaci a rozvoji vlastní osobnosti. To vše probíhá prostřednictvím oddílové činnosti, her a např. prostřednictvím schůzek, kde si program pro ostatní připravuje jen o něco starší kamarád. Více informací pro rodiče najdete na oficiálních stránkách Junáka.

  Kolik to stojí?

  Roční členské příspěvky jsou ve dvou variantách: základní, který je 1.500,- Kč na rok a s rozšířeným členstvím pro rodiče (získáte navíc jeden kus oddílového oblečení a až do schránky časopis pro příznivce skauting Skautský svět), které stojí 2.000,- Kč na rok. Je také třeba počítat s výdaji na víkendové akce, které se konají jednou za 3 týdny. Výdaje se pohybují kolem 200,- Kč za víkend. Letní tábor pořádáme tří a čtyřtýdenní, cena se pohybuje kolem 3.500,- a 4.500,- Kč za celou dobu.

  Kde nás najdete - klubovna

  Naše klubovna se nachází na Praze 10 ve Vršovicích, v Bělocerkevské 3. Nejsnadněji se k nám dostanete ze zastávek Slavia nebo Bělocerkevská. A to nejdůležitější na závěr: tajná informace pro příchozí je, že vchod máme z boční strany domu :)

  Kontakt - vedení oddílu

  Přidej se hned teď! Pokud se budeš ty nebo rodiče chtít na cokoliv zeptat, jsme tu samozřejmě pro vás - stačí zavolat, nebo třeba napsat e-mail :)

   Jan Heřman - skauti (starší kluci 11-15 let)
   GSM +420 776 559 380

   Jáchym Uhlíř - vlčata (mladší kluci 6-10 let)
   GSM +420 703 368 499

  Pokud nevíš, komu přesně napsat, můžeš použít náš oddílový mail - ten si přečteme všichni :)    Junák - český skaut, středisko 77 ROD SOVY Praha, z. s. - 301. Soví oddíl
    Bělocerkevská 3,  Praha 10 100 00 | BÚ 2600293926/2010  Podporují nás